Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo ve Taşıma Bilgileri

VİRA DERİ KÜRK - HÜSEYİN KARABOĞA Türkiye içi gönderilerde teslimatçı firmalar Yurtiçi Kargo’dur.

VİRA DERİ KÜRK - HÜSEYİN KARABOĞA gerek duyduğunda daha hızlı gönderimde bulunmak amacıyla kargo firması değişikliği yapabilir. VİRA DERİ KÜRK - HÜSEYİN KARABOĞA müşteri memnuniyeti nedeniyle yapılan değişik için ek bir ücret talep etmez.
Ortalama teslim süreleri: Özel Kargo Şirketi`yle tahmini 2-5 gündür.

Kargo bedellerinin belirlenmesi

Kargo bedelini belirleyen iki parametre vardır.
• Seçtiğiniz ürünlerin toplam ağırlığı ve büyüklüğü. (Her bir ürünün veri tabanında kayıtlı olan ağırlığı ve büyüklüğü kullanılarak toplam ağırlık ve büyüklük sipariş sürecinde otomatik olarak hesaplanmaktadır.)
• Paketinizin teslim edileceği yer.
 

Teslimattan kaynaklanan problemler

Özel Kargo Firması ile yapılan gönderilerde, taşıma sırasında paketin zarar görmesi durumunda zarar VİRA DERİ KÜRK - HÜSEYİN KARABOĞA tarafından telafi edilir. (Yurtdışı Posta Servisi sigortasız gönderi yaptığı için bu teminat söz konusu değildir)

Zarar görmüş paket durumunda;

Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır. Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.

Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda VİRA DERİ KÜRK - HÜSEYİN KARABOĞA’ya bildirilmelidir. VİRA DERİ KÜRK - HÜSEYİN KARABOĞA en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz durumunda;

VİRA DERİ KÜRK - HÜSEYİN KARABOĞA

 

Adresi: Mesih Paşa Mahellesi Mesih Paşa Caddesi No: 19 Kat: 1 Laleli / Fatih / İstanbul /Türkiye

Telefonu: 02125827144

E-mail: info@viraderikurk.com.tr

bize ulaşabilirsiniz.

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4